Vilija Blinkevičiūtė. Mes – socialdemokratai – esam, buvom ir būsim

Rugpjūčio 9 d. Šiaulių regiono socialdemokratų atstovai Pakruojyje diskutavo LSDP išlikimo valdančiojoje koalicijoje klausimu.

Su Šiaulių regiono LSDP skyrių atstovais susitiko LSDP atsakingasis sekretorius L. Jonauskas, europarlamentarė V. Blinkevičiūtė, Lietuvos socialdemokračių moterų sąjungos pirmininkė O. Leiputė, seimo narė R. Šalaševičiūtė. Susirinkę turėjo galimybę išsakyti poziciją dėl koalicijos veiklos, sutarties, pagal kurią LSDP atiteko Užsienio reikalų, Teisingumo ir Ūkio ministerijos, apsvarstyti susidariusios padėties privalumus ir trūkumus, pasiūlyti išeitis. Diskusijos dalyviai akcentavo, kad socialdemokratams šiuo metu svarbiausia susigrąžinti rinkėjų pasitikėjimą, dirbti žmonėms ir dėl žmonių, ne tuščiai kalbėti apie kairę politiką, bet konkrečiais veiksmais ją formuoti ir įgyvendinti, nesvarbu – dirbant valdančioje koalicijoje ar pasitraukus į opoziciją.

Tiesa, vykęs susitikimas – tik diskusija. Galutinį sprendimą dėl tęsiamo darbo koalicijoje su esama pasirašyta ar persiderėta sutartimi ar pasitraukimo iš jos priims LSDP taryba. Todėl iki rugsėjo 20 d. visi šalyje veikiantys LSDP skyriai raginami išreikšti savo poziciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

plugin by phploaded.com