Paskutinę lapkričio savaitę – startas #GoLoudVolunteers kampanijos

1985 m. gruodžio 5 d. Tarptautinę savanorių dienos minėjimo iniciatyvą iškėlė Jungtinių tautų organizacija, siekiant parodyti savanorystės reikšmę ir potencialą. Ši diena buvo skirta kaip galimybė savanoriams bei savanoriška veikla užsiimančioms organizacijioms didinti visuomenės supratimą apie savanorystę ir gauti pripažinimą už jų indėlį į visuomeninį gyvenimą.

Lapkričio 29d. Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga startuoja su kampanija #GoLoudVolunteers, siekiant paminėti 2017 m. Tarptautinę savanorių dieną, atkreipti dėmesį į savanorystės svarbą, socialines problemas ir pačius savanorius visame pasaulyje.

Kampanijos iniciatorius, Vaidas Rusys, mini, jog kampanija neša dvi pagrindines žinutes „ pirmoji žinutė yra #GoLoudVolunteers, kur siekiame atkriepti dėmesį į svanorystę, savanorius – kaip vieną iš reikšmingų veiksnių kuriant bendruomeniškesnę ir solidaresnę visuomenę. Antroji žinutė kampanijos yra #VolunteersAreChanging, kur norime atkreipti dėmesį į įvairias socialines problemas ir socialinę atskirtį, parodyti, jog mūsų savanoriškos veiklos indėlis gali padėti spręsti šias problemas. Taip pat norime paskatinti jaunus žmones labiau įsitraukti į savanorišką veiklą ir parodyti, jog savanorystė keičia visuomenę ir mūsų aplinką“.

Ši kampanija yra sudaryta iš dviejų veiksmų: nukreipta į socialinius tinklus, kur startuojama lapkričio 29d., baigiasi gruodžio 6d. ir “imtis veiksmo”– savanoriauti, kur kviečiame jaunus žmones gruodžio 4-5 d. savanoriauti organizacijose dirbančiose su atskirties grupėmis, ir savo įspūdžiais dalintis socialiniuose tinkluose.

Norintiems prisidėti prie kampanijos įgyvendinimo rašykite: info@jaunimieciai.lt

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

plugin by phploaded.com