Lietuvos socialdemokratų (LSDP) pranešimas

Gerbiami bičiuliai,

Sutelkime jėgas, suremkime pečius ir padėkime Telšių miesto bičiuliams laimėti mero rinkimus! Jūsų pagalba reikalinga jau šį šeštadienį, spalio 3-ią dieną. Tądien Telšiuose vyks rudens derliaus šventė Turgus 2015. Į šventę palaikyti bičiulių atvažiuoja ir LSDP pirmininkas, Premjeras Algirdas Butkevičius.

Jei norite šeštadienį praleisti prasmingai ir įdomiai – kooperuokitės su skyriaus bičiuliais nuvykti į Telšius. Ten, prie LSDP Telšių miesto būstinės, Respublikos g. 53, Jus pasitiks koordinatorius Tomas Katkus (tel. nr. 8626 95271) ir Skaistė Sadonytė (tel. nr. 8675 62447). Automobilius visi gali palikti Savivaldybės aikštelėje (Žemaitės g. 14, Telšiai), ji – vos dvi minutės nuo būstinės. Šventėje bičiuliai turės savo palapinę, nuo būstinės iki palapinės – apie 4-6 minutės pėstute.

Svarbu! Nepamiršti pasipuošti savo atsivežta LSDP atributika, pasiimti iš savo skyrių atlikusį laikraštį „Socialdemokratas“ ir su gera nuotaika bei pozityvu įsilieti į Telšių miesto šventę, išdalinti laikraštį, pabendrauti su žmonėmis.

 

Kvietimas TURGUS 2015     TURGUS 2015 PROGRAMA

plugin by phploaded.com