Kreivi tiesos keliai

Niekas taip neskaudina, kaip neteisybė. Prieš pat rinkimus buvau bjauriai užpultas, apkaltintas tuo, ko nepadariau, ir, paaiškėjus teisybei, niekas neatsiprašė. Todėl bent jums, mielieji bičiuliai, papasakosiu tikrąją istorijos, į kurią buvau įveltas aš ir treneris Antanas Sireika, versiją.

Spalio 21-ąją, penktadienio pavakarę, baigiantis rinkimų agitacijos laikotarpiui, interneto portale buvo paskalbta žurnalisto G. Šiupario žinutė, esą krepšinio treneris A. Sireika E. Žakario neremia ir jis taip apgaudinėjantis rinkėjus.

Šeštadienį ir sekmadienį bet kokie politikų pasisakymai, paaiškinimai draudžiami, todėl buvau priverstas laukti kitos savaitės.

O tiesa – tokia. Spalio 18-ąją, Seimo plenarinio posėdžio metu, man girdint LSDP Pirmininkas Algirdas Butkevičius telefonu paskambino A. Sireikai, gavo jo sutikimą mane paremti antrajame rinkimų ture ir mane apie tai informavo. Labai apsidžiaugiau gerbiamo trenerio ir Šiaulių miesto garbės piliečio parama.

G. Šiupariui paskelbus informaciją, kreipiausi į A. Butkevičių, kuris labai nustebo, pažadėjo situaciją išsiaiškinti su pačiu A. Sireika, ką ir padarė.

Manau, kad žurnalistų pareiga elgtis etiškai, profesionaliai ir nesivelti į politines intrigas, bet tai – jų sąžinės reikalas.

Nors dėl neteisybės – apmaudu ir skaudu, bet išgyvensiu. Ne pirmas ir ne paskutinis kartas.

 

Seimo narys Edvardas Žakaris

Save

Save

Save

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

plugin by phploaded.com