Jaunoji socialdemokratų karta pasirengusi iššūkiams

Pastaraisiais metais į Lietuvos socialdemokratų partiją įsilieja vis daugiau jaunų žmonių. Jaunimas ne tik siekia aktyviai dalyvauti partijos veikloje, tačiau tai įrodo ir savo darbais.

Jaunieji socialdemokratai įgyvendina daug akcijų, iniciatyvų ir projektų: tai ir socialinis edukacinis projektas „Šiaulių miesto gimnazistų proto mūšių čempionatas“, ir pasaulinės Raudonos nosies dienos paminėjimo renginiai, aplinkosaugos projektai bei kitos iniciatyvos miestiečiams.

Vis daugiau jaunųjų socialdemokratų išrenkami į atsakingus postus: Domas Griškevičius – Savivaldybės tarybos sekretorius, jauniausias šios kadencijos Šiaulių miesto savivaldybės tarybos narys taip pat socialdemokratas. LSDP Šiaulių skyriaus partinėms grupėms taip pat vadovauja didelis būrys jaunų žmonių pasisekimo jau sulaukę verslo bei akademiniame pasaulyje – Vidmantas Norvaišas, Mindaugas Stoncelis, Donatas Vadalauskas.

Jaunieji Šiaulių miesto socialdemokratai pripažįstami ir respublikinių lygiu. Šiais metais Malik Agamalijev pripažintas metų Lietuvos jaunųjų socialdemokratų skyrių pirmininku.

Jaunųjų socialdemokratų brandą įrodo ir LSDP Šiaulių miesto skyriaus rinkimų sąrašas – pirmajame 20-uke net penki kandidatai yra jaunesni negu 35 metų.

Politinė reklama

plugin by phploaded.com