Iš sąskrydžio – su gera nuotaika

Iš sąskrydžio – su gera nuotaika

Lietingą birželio 19-osios popietę ir labai saulėtą gamtos ir gražaus likimo padovanotą ankstyvo šeštadienio rytą, Šiaulių m. socialdemokratai atvyko į vaizdingąjį Trakų slėnį. Čia vyko jau tradiciniu tapęs Lietuvos socialdemokratų vasaros sąskrydis.
Vos atvykę daugiausia jaudulio ir pastangų sukaupėme stovyklos aplinkos apipavidalinimui. Tačiau bičiuliai Tamara Prochorova, Nijolė Marcišauskienė, Jovita Rauckienė, Vladislavas Rauckis, Gedeminas Vyšniauskas padirbėjo iki vidurnakčio taip gražiai, kad mums neliko jokių abejonių – prizas tikrai bus! Mūsų norai lankančiai stovyklas komisijai perteikti senąsias pagoniškas tradicijas, senąjį baltų tikėjimą ir jo reliktus išsipildė bendraujant su tikrai draugiškais, humorą pripažįstančiais komisijos, vadovaujamos Algirdo Syso, nariais.
Bendros pastangos visose sporto šakose, deja , neišsipildė, tačiau smagu buvo laimėti antrą vietą baidarių ,,slalomo“ plaukime, būti patiems ,,pačiausiems“ už stovyklos apiforminimą, pagirtinai dalyvauti Rasų Rasos rinkimuose. Bičiuliai Justinas Sartauskas, Rita Daubarienė, Aldona Leparskiene, Sergejus Volkovas, Eglė Jankauskienė, Silva Paseckienė, Inta Skeivienė, Irena Lapeikienė, Irena Motiejūnienė, Nerijus Blovieščius, Rima Sindriūnienė, Gitana Beresnė, Irmantas Beresnis, Rita Sabonaitienė, Erika Prascevičienė, Karolina Kirdeikytė, Vanda Zaurienė, Rozalija Goštautienė, Algimantas Kačiuška, Vygantas Adomaitis, Jolanta Žakarienė, Vidmantas Norvaišas, Nijolė Damskienė, Nijolė Valmontienė be išimties jautė didelį norą ir atsakomybę prisidėti prie bendros veiklos ir laimėti ne vieną apdovanojimą. Visą sąskrydžio laiką jautėme padrąsinančius mūsų pirmininko, LR Seimo nario Edvardo Žakario linkėjimus, o pabaigoje tik gerus žodžius apie visų bičiulių pastangas ir sutelktą bendrą veiklą.
Džiugu, kad ir blogam orui esant, bičiuliai Deividas Petrulevičius, Algirdas Žiedas, Edgaras Gricius, Arnoldas Alūzas, Malikas Agamalijevas, Dovilė Kernaitė, Gabrielė Grigaliūnaitė, Reda Jakutytė, Jovita Rauckienė ir Vladislavas Rauckis kartu su kitais be atokvėpio sutvarkė stovyklą.
Dėkojame Trakų bičiuliams už galimybę poilsiauti tokioje vietoje, kur buvo daug daug vandens ir mažai žemės, todėl namo grįžome švarus ir energingi.

Danutė Ona Statulevičienė

 

plugin by phploaded.com