Interviu su socialdemokratu. Simona Sindriūnaitė

LSDP Šiaulių miesto skyriaus Saulės poskyris grįžta su savo rubrika – interviu su socialdemokratu. Galvojame, kad šios rubrikos pagalba galime iš arčiau susipažinti su šiauliečiais socialdemokratais, jų požiūriais bei pomėgiais, pristatyti jų hobius, talentus ar atskleisti kitus įdomius dalykus apie juos.

SSimona Sindriūnaitėimona, ne per seniausiai buvai išrinkta į LSDJS Šiaulių miesto skyriaus pirmininke. Gal gali pasakyti kodėl apskritai esi šios organizacijos narė bei kodėl sutikai kandidatuoti į pirmininko poziciją?

Visų pirmą, man yra artimos socialdemokratinės idėjos. Prieš ateinat į LSDJS organizaciją pažinojau keletą narių kurie jau priklausė šiai organizacijai. Man patiko jų idėjos ir vykdomos veiklos, buvo artimos mano požiūriui. Todėl nuspendžiau prisijungti prie LSDJS Šiaulių miesto skyriaus. Po sėkmingo mano įsiliejimo į sąjungą, nusprendžiau kandidatuoti į skyriaus pirmininkus.

Ar nebaisu perimti vairą iš ilgamečio skyriaus pirmininko Malik Agamalijev, kuris buvo pripažintas ir metų LSDJS skyrių pirmininku?

Bijai vilko, neik į mišką. Stiprus skyrius ir jo žmonės labiau įpareigoja, leidžia labiau tobulėti. Tam turiu tinkamas būdo savybes, taip pat manau kad atėjo laikas LSDJS Šiaulių miesto skyriui atsinaujinti, atsijauninti, įnešti ir kitokio, naujo požiūrio. Manau, kad moteris pirmininkė į sprendimus, problemas gali pažvelgti kitu kampu. Taip pat manau kad moteris lyderė gali būti pavyzdys kitoms jaunoms moterims, kad reikią aktyviai įsitraukti į veiklas ir būti matomoms ir išgirstoms. Tai svarbi socialdemokratinė idėja.

Kaip galvoji ar kairioji politinė mintis turi ateitį?

Manau kad taip. Kairioji politinė mintis turi ateities perspektyvas Lietuvoje. Turiu omenyje, artėjančius iššūkius susijusius su pabėgėlių klausimais, vis dar esančia ekonomine atskirtimi bei socialinę ir kultūrinę nelygybę tarp skirtingų sluoksnių. Kairiosios politinės krypties žmonės privalo dalyvauti šių klausimų sprendime, kad būtų apgintos visų žmonių teisės.

Koks pačios išsilavinimas, ką veiki šiuo metu?

Esu baigusi Ekonomikos studijas Šiaulių universitete. Šiuo metu dirbu bankinėje srityje.

Kokie yra tavo pomėgiai, hobis?

Didžiausi mano  pomėgiai: knygos, bėgimas be kurių negaliu gyventi. Fizinis aktyvumas man yra energijos, žvalumo, pasitikėjimo savimi ir sveikatos bei geros savijautos šaltinis, taip pat  padeda susitvarkyti  su streso sukeltą įtampą, ir išsilaisvinti nuo blogų minčių.

Kokį daiktą norėtum turėti su savimi negyvenamojo saloje? Kodėl?

Vienuolis, kuris pardavė „Ferrarį“. Knyga, kuri priverčia į gyvenimą pažiūrėti kitu kampu. Tai knygą, kuri mane įkvepia, o įkvėpimo negyvenamoje šalyje tikrai reikės.

Ar turi politikų idealų, jei taip kas jie tokie būtų ir kodėl?

Lechas Valenca. Žaviuosi šiuo politiku. Taip per savi ilgaamžę karjera jis padarė klaidų, bet jis visada kovojo pirmiausia už demokratiją ir žmogaus teises. Kovojo už paprastą, dirbantį žmogų, jo teises kalbėti ir mąstyti, taip kaip jam atrodo teisingiausią.  Tai vienas iškiliausių XX amžiaus, politikų. Šviesos spindulys tragiškos ir tamsios politikos amžiuje.

Ką artėjančių švenčių proga palinkėtum bičiuliams?

Palinkėčiau pamiršti senus politinius įpročius, kurie kartais dar pasitaiko, pagaliau išmokti labiau taikyti tikrąsias vakarietiškas kairiojo politinio sparno idėjas bei tradicijas bei labiau ginti žmogaus teises, demokratiją nepamirštant solidarumo principo.

Jei norite patys tapti šios rubrikos dalyviais arba pasidalinti savo mintimis politiką ar gyvenimą apskritai, kreipkitės el.paštu: domas.griskevicius@yahoo.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

plugin by phploaded.com