Socialdemokratinis jaunimas kviečia dalyvauti žygyje

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga (LSDJS) Lietuvos šimtmečiui paminėti organizuoja nacionalinį žygį „Partizanai, jų kova už mūsų laisvę“, kurio metu taip pat išgirsime istorinius pasakojimus. Norime Jus pakviesti į šį renginį ir kartu su įvairiomis socialinėmis grupėmis pražygiuoti partizanų takais, susipažįstant ir patiriant jų kovą už mūsų visų laisvę.

Renginys vyks lapkričio 18 dieną (šeštadienį) nuo 10 val. Mėnaičių kaimas, Radviliškio raj. Šiaulių apskritis, pradedant Prisikėlimo apygardos štabo bunkeriu, baigiant Užpelkių miško kautynių ir partizanų žūties vieta. Žygio maršrutas apie 16 km, tačiau, esant poreikiui, autobusas norinčius gali paimti nuėjus 10 km (vietų skaičius ribotas). Iš galutinės maršruto stotelės dalyviai taip pat bus parvežti į pradžios tašką.

Istorinėmis žiniomis apie partizanų gyvenimą, išgyvenimo istorijas ir kelius, įterpiant būtent šio regiono, kuriame žygiuosime, vietas, dalinsis archeologas, Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto doktorantas, Lietuvos laisvės kovos įamžintojų sąjūdžio narys Žilvinas Montvydas. Ginkluotosios rezistencijos kovos – daugybės gyvybių pareikalavęs, tačiau lietuvių stiprybę ir siekį atkurti nepriklausomą valstybę įrodęs laikotarpis, žadinantis meilę Tėvynei kiekvieno mūsų širdyje.

Į žygį ir iš jo važiuos autobusai iš Vilniaus per Jonavą bei Kauną, taip pat autobusas iš Šiaulių, todėl nurodžius transporto būtinybę, nereikės rūpintis, kaip atvykti į renginio vietą. Primename, kad vietų skaičius autobuse ribotas. Registracijai pasibaigus informuosime apie transportą ir kitas žygiui reikalingas detales.

Registracijos anketa žygeiviams, iki lapkričio 14d.: https://goo.gl/forms/AYBlGon1RLxI541z2
Daugiau informacijos apie renginį: https://www.facebook.com/jaunimieciai/ arba www.jaunimieciai.lt
Kilus klausimams rašykite: info@jaunimieciai.lt

ŽYGIO PROGRAMA:
10:20- 10:50 registracija
10:50 -11:00 pasiruošimas žygiui
11:00 – 11:10 sveikinimas ir žygio pristatymas
11:10 – žygio startas su istoriku Žilvinu Montvydu
14:00 – 14:30 poilsis
18:00 – žygio pabaiga
18:00 – 19:00 Šaulių sąjungos savanorių vakarienė

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

plugin by phploaded.com